A hadsereg lekapcsolt egy terrorsejtet

ujkelet.live

Az Izraeli Védelmi Erők szerdán közölte, hogy lekapcsolt a terrorsejtet, ami múlt hónapban fegyveres támadást hajtott végre Beit El településnél.

A hadsereg nem árult el sok részletet a letartóztatásokról, az viszont kiderült, hogy a gyanúsítottak a rámalláhi Dzsalazoun menekülttáborból valók, ami nem esik messze Beit Eltől.

„A Dzsalazoun menekülttábor központi szerepet tölt be a terrorban, számos sejt származik onnan,” – nyilatkozta a hadsereg.

A július 10-i támadás, melyet a terrorsejthez kötnek, végül sérülés nélkül zárult. A hadsereg töltényhüvelyeket talált a telepen kívül és hajtóvadászatot indított az elkövetők után.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.