Egy csoport gázai behatolt Izraelbe és felgyújtott egy katonai állást

ujkelet.live

Egy csoport gázai vasárnap beszivárgott Izraelbe és felgyújtott egy üres katonai őrhelyet a határ mentén, közölte az izraeli hadsereg.

Egy katonai szóvivő nyilatkoztata szerint az izraeli csapatok észlelték a határsértést, de mire a helyszínre értek, az elkövetők már visszamenekültek Gázába.

Vasárnap is érkeztek a tűz- és robbanásveszélyes sárkányok és lufik Gázából Izraelbe, legalább 12 tüzesetet regisztráltak, héber média jelentések szerint.

6 tüzeset volt a Be’eri erdőben, 5 Kisszufim erdőben és egy Kfar Azában.

https://twitter.com/kann_news/status/1013395685541056512

A rendőrség közölte, hogy tűzszerészeket vezényeltek ki egy veszélyes anyaggal ellátott lufihoz, ami Kirját Gáttól délre landolt, mintegy 30 kilométerre Gázától.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.